Selected image for ONLIGHT Светилка надворешна ол7069/5/с/бк 1*60w е27

ONLIGHT Светилка надворешна ол7069/5/с/бк 1*60w е27

520ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

ONLIGHT Светилка надворешна ол7069/5/с/бк 1*60w е27

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Z1WJK1PAAG

EAN /   код

EAN /   код
ANUCQKE8UV
520ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Светилка надворешна ол7069/5/с/бк 1*60w е27

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Z1WJK1PAAG

EAN /   код

EAN /   код
ANUCQKE8UV
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.