Selected image for ONLIGHT Светилка надворешна ол7086/с/бр

ONLIGHT Светилка надворешна ол7086/с/бр

1.980ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

ONLIGHT Светилка надворешна ол7086/с/бр

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
E3WJKPAAAA

EAN /   код

EAN /   код
ANYBQKE9W6
1.980ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Светилка надворешна ол7086/с/бр

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
E3WJKPAAAA

EAN /   код

EAN /   код
ANYBQKE9W6
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.