Selected image for OPTIMUM NUTRITION Мултивитамини OPTI-MEN за мажи - 180 капсули

OPTIMUM NUTRITION Мултивитамини OPTI-MEN за мажи - 180 капсули

МАЛЕНА СУПЛЕМЕНТИ
2.290ДЕН

Опис на производот

Optimum Nutrition Optimen мултивитамини кои со децении остануваат меѓу најпопуларните на светскиот пазар.

Optimum Nutrition, земајќи ги предвид потребите на спортистите, на пазарот претставува револуционерна иновација – универзален, висококонцентриран и лесен за употреба додаток во исхраната. Дневниот дел од Opti-Men се состои од само 3 таблети.

Opti-Men е специјално дизајниран за спортисти кои брзо ги трошат своите резерви на витамини, минерали и други супстанции за време на интензивни спортови. Opti-Men е совршен за спортисти и луѓе кои не сакаат да го оптоваруваат својот секојдневен живот со најразлични додатоци.

Предложена употреба: Консумирајте 3 таблети дневно со храна. Препорачуваме да земете 1 таблета после секој оброк: појадок, ручек и вечера.

Спецификации

Бренд
OPTIMUM NUTRITION

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
7WNJSCM7TN

EAN /   код

EAN /   код
AN1CQINO36
2.290ДЕН

Опис на производот

Optimum Nutrition Optimen мултивитамини кои со децении остануваат меѓу најпопуларните на светскиот пазар.

Optimum Nutrition, земајќи ги предвид потребите на спортистите, на пазарот претставува револуционерна иновација – универзален, висококонцентриран и лесен за употреба додаток во исхраната. Дневниот дел од Opti-Men се состои од само 3 таблети.

Opti-Men е специјално дизајниран за спортисти кои брзо ги трошат своите резерви на витамини, минерали и други супстанции за време на интензивни спортови. Opti-Men е совршен за спортисти и луѓе кои не сакаат да го оптоваруваат својот секојдневен живот со најразлични додатоци.

Предложена употреба: Консумирајте 3 таблети дневно со храна. Препорачуваме да земете 1 таблета после секој оброк: појадок, ручек и вечера.

Спецификации

Бренд
OPTIMUM NUTRITION

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
7WNJSCM7TN

EAN /   код

EAN /   код
AN1CQINO36
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.