0 thumbnail image for ORAL-B Електрична четка за заби за деца Pro Kidsm Blue
1 thumbnail image for ORAL-B Електрична четка за заби за деца Pro Kidsm Blue
2 thumbnail image for ORAL-B Електрична четка за заби за деца Pro Kidsm Blue
Selected image for ORAL-B Електрична четка за заби за деца Pro Kidsm Blue
Selected image for ORAL-B Електрична четка за заби за деца Pro Kidsm Blue
Selected image for ORAL-B Електрична четка за заби за деца Pro Kidsm Blue

ORAL-B Електрична четка за заби за деца Pro Kidsm Blue

Ananas direct badge iconбрзо
2.290 ДЕНЗаштеда 891 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 30/06/2024

Боја:Сина

Опис на производот

Четката за заби Oral-B Pro Kids, препорачана од стоматолозите за деца над 3 години, обезбедува нежно и ефективно миење. Со 2 режими на четкање вклучувајќи уникатен, чувствителен и лесен за употреба режим за деца, оваа четка нежно ги чисти и одржува детските заби. Отстранува до 100% повеќе наслаги од стандардната рачна четка за заби. Вклучени се 4 тематски налепници за персонализирање на рачката.

• Четката за заби е неопходна за поефикасно и понежно миење на забите кај деца над 3 години
• Тркалезна глава за четка за мал јаз меѓу забите
• Нежно за непцата, со многу меки влакна
• 2 начини на миење заби: секојдневно и чувствително, за неверојатно нежно искуство
• Персонализирајте ја рачката на четката со 4 интересни налепници
• Работи со бесплатната апликација Magic Disney Oral-B Timer
• Четка за заби со долготрајна батерија што се полни
• Пакетот содржи: 1 Pro Kids рачка, 1 полнач, 1 четка за заби

Спецификации

Бренд
ORAL-B

Тежина и димензии

Тежина
0.43 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
4FSG7A7Q9L

EAN /   код

EAN /   код
8006540772973
2.290 ДЕНЗаштеда 891 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Четката за заби Oral-B Pro Kids, препорачана од стоматолозите за деца над 3 години, обезбедува нежно и ефективно миење. Со 2 режими на четкање вклучувајќи уникатен, чувствителен и лесен за употреба режим за деца, оваа четка нежно ги чисти и одржува детските заби. Отстранува до 100% повеќе наслаги од стандардната рачна четка за заби. Вклучени се 4 тематски налепници за персонализирање на рачката.

• Четката за заби е неопходна за поефикасно и понежно миење на забите кај деца над 3 години
• Тркалезна глава за четка за мал јаз меѓу забите
• Нежно за непцата, со многу меки влакна
• 2 начини на миење заби: секојдневно и чувствително, за неверојатно нежно искуство
• Персонализирајте ја рачката на четката со 4 интересни налепници
• Работи со бесплатната апликација Magic Disney Oral-B Timer
• Четка за заби со долготрајна батерија што се полни
• Пакетот содржи: 1 Pro Kids рачка, 1 полнач, 1 четка за заби

Спецификации

Бренд
ORAL-B

Тежина и димензии

Тежина
0.43 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
4FSG7A7Q9L

EAN /   код

EAN /   код
8006540772973
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.