0 thumbnail image for ORAL-B Pro Kids 3+ Frozen Electric четка за заби за деца, сина
1 thumbnail image for ORAL-B Pro Kids 3+ Frozen Electric четка за заби за деца, сина
Selected image for ORAL-B Pro Kids 3+ Frozen Electric четка за заби за деца, сина
Selected image for ORAL-B Pro Kids 3+ Frozen Electric четка за заби за деца, сина

ORAL-B Pro Kids 3+ Frozen Electric четка за заби за деца, сина

Ananas direct badge iconбрзо
2.290 ДЕНЗаштеда 891 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 30/06/2024

Боја:Сина

Опис на производот

Како што се развива оралното здравје на децата, на децата им е потребно ефикасно отстранување на наслагите и заштита на усната шуплина Електричната четка за заби отстранува 100% повеќе наслаги од рачната четка за заби </ b. >i вклучува сензор за притисок за да ги научи здравите навики за четкање. Најдобро од сè, овие производи секомпатибилни со интерактивната апликација Disney MagicTimer за да им помогне на вашите деца да четкаат 2 минути како што препорача стоматологот. Направете го времето за четкање повеќе како време за играње! Два режими на четкање заби: особено чувствително и секојдневно чистење.

Спецификации

Бренд
ORAL-B

Тежина и димензии

Тежина
0.43 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
1YQE7KX8M8

EAN /   код

EAN /   код
8006540772638
2.290 ДЕНЗаштеда 891 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Како што се развива оралното здравје на децата, на децата им е потребно ефикасно отстранување на наслагите и заштита на усната шуплина Електричната четка за заби отстранува 100% повеќе наслаги од рачната четка за заби </ b. >i вклучува сензор за притисок за да ги научи здравите навики за четкање. Најдобро од сè, овие производи секомпатибилни со интерактивната апликација Disney MagicTimer за да им помогне на вашите деца да четкаат 2 минути како што препорача стоматологот. Направете го времето за четкање повеќе како време за играње! Два режими на четкање заби: особено чувствително и секојдневно чистење.

Спецификации

Бренд
ORAL-B

Тежина и димензии

Тежина
0.43 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
1YQE7KX8M8

EAN /   код

EAN /   код
8006540772638
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.