Selected image for Организатор торбица минт 22х34цм

Организатор торбица минт 22х34цм

Loco Croco
700ДЕН

Боја:Мента

Опис на производот

ОРГАНИЗАТОР ТОРБИЦА МИНТ 22Х34цм
• Може да се користи од 0-4 години. Горниот дел е обложен со материјал што може да се отстрани со патент и може да се пере. Откако бебето ќе почне да седи горниот дел се отстранува и може да се користи како седиште до 4 годишна возраст. Ергономски и практичен производ.
• Димензии на производот: 55x52x20cm.
• Димензии на пакувањето: 56x53x21cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
QESSC7YGB0

EAN /   код

EAN /   код
AN3PGFC2XO
700ДЕН

Опис на производот

ОРГАНИЗАТОР ТОРБИЦА МИНТ 22Х34цм
• Може да се користи од 0-4 години. Горниот дел е обложен со материјал што може да се отстрани со патент и може да се пере. Откако бебето ќе почне да седи горниот дел се отстранува и може да се користи како седиште до 4 годишна возраст. Ергономски и практичен производ.
• Димензии на производот: 55x52x20cm.
• Димензии на пакувањето: 56x53x21cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
QESSC7YGB0

EAN /   код

EAN /   код
AN3PGFC2XO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.