Selected image for Организер ви 848

Организер ви 848

59ДЕН

Боја:Крем

Опис на производот

Организер ви 848

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
JK286P7VFE

EAN /   код

EAN /   код
ANEMXB66MB
59ДЕН

Опис на производот

Организер ви 848

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
JK286P7VFE

EAN /   код

EAN /   код
ANEMXB66MB
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.