Selected image for OSENA Послужавник 587512 ос

OSENA Послужавник 587512 ос

1.390ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

OSENA Послужавник 587512 ос

Спецификации

Бренд
OSENA

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
X5576MOBCP

EAN /   код

EAN /   код
ANKCZB60KJ
1.390ДЕН

Опис на производот

OSENA Послужавник 587512 ос

Спецификации

Бренд
OSENA

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
X5576MOBCP

EAN /   код

EAN /   код
ANKCZB60KJ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.