Selected image for PAMPERS Пелени 2-5kg/43 1

PAMPERS Пелени 2-5kg/43 1

560ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
PAMPERS 1 ПЕЛЕНИ 2-5kg/43

Спецификации

Бренд
Pampers

Тежина и димензии

Тежина
1.64 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
ENVRP79AWX

EAN /   код

EAN /   код
4015400264491
560ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
PAMPERS 1 ПЕЛЕНИ 2-5kg/43

Спецификации

Бренд
Pampers

Тежина и димензии

Тежина
1.64 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
ENVRP79AWX

EAN /   код

EAN /   код
4015400264491
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.