Slike PAMPERS Пелени Active Baby 3 6-10 kg, 2x82
Slike PAMPERS Пелени Active Baby 3 6-10 kg, 2x82

PAMPERS Пелени Active Baby 3 6-10 kg, 2x82

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
2.400 ДЕНЗаштеда 410 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

PAMPERS Пелени Active Baby 3 6-10 kg, 2x82
Бебешките пелени Pampers се меки и нежни за кожата на вашето бебе.
Совршено се вклопуваат бидејќи обезбедуваат удобност на вашето малечко отпорни се на истекување.

Спецификации

Бренд
Pampers

Ананас ID

Шифра на производот
79HJT51ZQM

EAN /   код

EAN /   код
ANRUVHFMAH
2.400 ДЕНЗаштеда 410 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

PAMPERS Пелени Active Baby 3 6-10 kg, 2x82
Бебешките пелени Pampers се меки и нежни за кожата на вашето бебе.
Совршено се вклопуваат бидејќи обезбедуваат удобност на вашето малечко отпорни се на истекување.

Спецификации

Бренд
Pampers

Ананас ID

Шифра на производот
79HJT51ZQM

EAN /   код

EAN /   код
ANRUVHFMAH

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.