Selected image for PAMPERS Пелени џамбо пакување 4 (9-14 кг), 2x70

PAMPERS Пелени џамбо пакување 4 (9-14 кг), 2x70

Ananas direct badge iconбрзо
2.400 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.890ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

PAMPERS Пелени џамбо пакување 4 (9-14 кг), 2x70
1 Pampers = 1 сува ноќ
Слојот Extra Sleep помага брзо да ја апсорбира влагата и го одржува бебето суво цела ноќ
Внатрешниот абсорбентен слој со бисерни микромонисти ја впива и заклучува влагата. Сигурна сувост за новородена кожа
3 абсорбентни канали помагаат рамномерно да се дистрибуира влагата низ пелената
Раширените странични затворачи обезбедуваат удобно вклопување додека обезбедуваат одлична заштита од истекување преку ноќ.

Спецификации

Бренд
Pampers

Тежина и димензии

Тежина
1.64 kg

Ананас ID

Шифра на производот
C0KTT0NWE1

EAN /   код

EAN /   код
ANDUVHFSPK
2.400 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.890ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

PAMPERS Пелени џамбо пакување 4 (9-14 кг), 2x70
1 Pampers = 1 сува ноќ
Слојот Extra Sleep помага брзо да ја апсорбира влагата и го одржува бебето суво цела ноќ
Внатрешниот абсорбентен слој со бисерни микромонисти ја впива и заклучува влагата. Сигурна сувост за новородена кожа
3 абсорбентни канали помагаат рамномерно да се дистрибуира влагата низ пелената
Раширените странични затворачи обезбедуваат удобно вклопување додека обезбедуваат одлична заштита од истекување преку ноќ.

Спецификации

Бренд
Pampers

Тежина и димензии

Тежина
1.64 kg

Ананас ID

Шифра на производот
C0KTT0NWE1

EAN /   код

EAN /   код
ANDUVHFSPK
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.