Selected image for PAMPERS Regular 2 пелени 3-6kg, 94 парчиња

PAMPERS Regular 2 пелени 3-6kg, 94 парчиња

1.080ДЕН

Опис на производот

Најквалитетни пелени со 100% сувост, ја задржува мокрачата на бебето во пелената и бебешкото газе останува суво цела ноќ. Воздушните канали и растегливиот појас му овозможуваат на бебето удобност дури и во летниот период.

Спецификации

Бренд
Pampers

Тежина и димензии

Тежина
1.64 kg

Ананас ID

Шифра на производот
M9M6XOW4MS

EAN /   код

EAN /   код
8001090948137
1.080ДЕН

Опис на производот

Најквалитетни пелени со 100% сувост, ја задржува мокрачата на бебето во пелената и бебешкото газе останува суво цела ноќ. Воздушните канали и растегливиот појас му овозможуваат на бебето удобност дури и во летниот период.

Спецификации

Бренд
Pampers

Тежина и димензии

Тежина
1.64 kg

Ананас ID

Шифра на производот
M9M6XOW4MS

EAN /   код

EAN /   код
8001090948137
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.