Selected image for PANASONIC Дозна м2 гипс оптима wвтц0784-4нц ф60

PANASONIC Дозна м2 гипс оптима wвтц0784-4нц ф60

Хомакс
50ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

PANASONIC Дозна м2 гипс оптима wвтц0784-4нц ф60

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.72 kg

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
8WVFCG3YRL

EAN /   код

EAN /   код
ANRHDFA6AM
50ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Дозна м2 гипс оптима wвтц0784-4нц ф60

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.72 kg

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
8WVFCG3YRL

EAN /   код

EAN /   код
ANRHDFA6AM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.