Selected image for PANASONIC Дозна м3 бетон оптима wвтц0781-4нц

PANASONIC Дозна м3 бетон оптима wвтц0781-4нц

Хомакс
40ДЕН

Боја:Жолта

Опис на производот

PANASONIC Дозна м3 бетон оптима wвтц0781-4нц

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.72 kg

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
NWVFC6N2QF

EAN /   код

EAN /   код
ANAFDFAOVD
40ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Дозна м3 бетон оптима wвтц0781-4нц

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.72 kg

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
NWVFC6N2QF

EAN /   код

EAN /   код
ANAFDFAOVD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.