Selected image for PANASONIC Дозна м7 гипс оптима wвтц0787-4нц

PANASONIC Дозна м7 гипс оптима wвтц0787-4нц

Хомакс
150ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

PANASONIC Дозна м7 гипс оптима wвтц0787-4нц

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.72 kg

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
QJVFC9YLDK

EAN /   код

EAN /   код
ANWDDFAX3X
150ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Дозна м7 гипс оптима wвтц0787-4нц

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.72 kg

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
QJVFC9YLDK

EAN /   код

EAN /   код
ANWDDFAX3X
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.