Selected image for PANASONIC Капак м1 оптима wвтр1701-4wх

PANASONIC Капак м1 оптима wвтр1701-4wх

Хомакс
30ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

PANASONIC Капак м1 оптима wвтр1701-4wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
D6WFC66XFB

EAN /   код

EAN /   код
ANNFDFAXR7
30ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Капак м1 оптима wвтр1701-4wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
D6WFC66XFB

EAN /   код

EAN /   код
ANNFDFAXR7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.