Selected image for PANASONIC Кутија за продолжен кабел црн wлтб0440-2бл

PANASONIC Кутија за продолжен кабел црн wлтб0440-2бл

Хомакс
220ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

PANASONIC Кутија за продолжен кабел црн wлтб0440-2бл

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
0RKFC2722L

EAN /   код

EAN /   код
AN8ZDFAFNV
220ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Кутија за продолжен кабел црн wлтб0440-2бл

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
0RKFC2722L

EAN /   код

EAN /   код
AN8ZDFAFNV
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.