Selected image for PANASONIC Подлошка м2 оптима wвтц0730-4нц

PANASONIC Подлошка м2 оптима wвтц0730-4нц

30ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

PANASONIC Подлошка м2 оптима wвтц0730-4нц

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.72 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
TOUFC0617C

EAN /   код

EAN /   код
ANIHDFA18Y
30ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Подлошка м2 оптима wвтц0730-4нц

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.72 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
TOUFC0617C

EAN /   код

EAN /   код
ANIHDFA18Y
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.