Selected image for PANASONIC Подлошка м3 оптима wвтц0734-4нц

PANASONIC Подлошка м3 оптима wвтц0734-4нц

Хомакс
40ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

PANASONIC Подлошка м3 оптима wвтц0734-4нц

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.72 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
B1WFCQDR35

EAN /   код

EAN /   код
ANEFDFAH7H
40ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Подлошка м3 оптима wвтц0734-4нц

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.72 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
B1WFCQDR35

EAN /   код

EAN /   код
ANEFDFAH7H
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.