Selected image for PANASONIC Подлошка м7 оптима wвтц0736-4нц

PANASONIC Подлошка м7 оптима wвтц0736-4нц

Хомакс
60ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

PANASONIC Подлошка м7 оптима wвтц0736-4нц

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
EQUFCVM4QW

EAN /   код

EAN /   код
ANAIDFA7UI
60ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Подлошка м7 оптима wвтц0736-4нц

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
EQUFCVM4QW

EAN /   код

EAN /   код
ANAIDFA7UI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.