Selected image for PANASONIC Прекинувач меридиан wмтц0001-2wн

PANASONIC Прекинувач меридиан wмтц0001-2wн

Хомакс
110ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

PANASONIC Прекинувач меридиан wмтц0001-2wн

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
I4WFCF9ZZJ

EAN /   код

EAN /   код
ANY6DFACI0
110ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Прекинувач меридиан wмтц0001-2wн

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
I4WFCF9ZZJ

EAN /   код

EAN /   код
ANY6DFACI0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.