Selected image for PANASONIC Прекинувач сериски

PANASONIC Прекинувач сериски

330ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

PANASONIC Прекинувач сериски

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
RAEFCSDLAN

EAN /   код

EAN /   код
ANIGEFAM6Z
330ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Прекинувач сериски

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
RAEFCSDLAN

EAN /   код

EAN /   код
ANIGEFAM6Z
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.