Selected image for PANASONIC Прекинувач со светло м1 опти wвтт1002-9wх

PANASONIC Прекинувач со светло м1 опти wвтт1002-9wх

Хомакс
130ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

PANASONIC Прекинувач со светло м1 опти wвтт1002-9wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
A0WFCDQIDH

EAN /   код

EAN /   код
ANRDDFABRT
130ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Прекинувач со светло м1 опти wвтт1002-9wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
A0WFCDQIDH

EAN /   код

EAN /   код
ANRDDFABRT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.