Selected image for PANASONIC Прекинувач за ролетни м1 опт wвтт1023-9wх

PANASONIC Прекинувач за ролетни м1 опт wвтт1023-9wх

Хомакс
150ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

PANASONIC Прекинувач за ролетни м1 опт wвтт1023-9wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
KKVFCREJ06

EAN /   код

EAN /   код
AN1GDFAACG
150ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Прекинувач за ролетни м1 опт wвтт1023-9wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
KKVFCREJ06

EAN /   код

EAN /   код
AN1GDFAACG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.