Selected image for PANASONIC Продолжен кабел бел со 4 wлта0443-2wх

PANASONIC Продолжен кабел бел со 4 wлта0443-2wх

700ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

PANASONIC Продолжен кабел бел со 4 wлта0443-2wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
X8LFCJRX2P

EAN /   код

EAN /   код
ANCXDFADV9
700ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Продолжен кабел бел со 4 wлта0443-2wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
X8LFCJRX2P

EAN /   код

EAN /   код
ANCXDFADV9
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.