Selected image for PANASONIC Рамка м3/1 оптима wвтф0841-1wх

PANASONIC Рамка м3/1 оптима wвтф0841-1wх

80ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

PANASONIC Рамка м3/1 оптима wвтф0841-1wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
07VFCE7UWD

EAN /   код

EAN /   код
ANSIDFAP3A
80ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Рамка м3/1 оптима wвтф0841-1wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
07VFCE7UWD

EAN /   код

EAN /   код
ANSIDFAP3A
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.