Selected image for PANASONIC Штекер м1 оптима wвтт1211-9wх

PANASONIC Штекер м1 оптима wвтт1211-9wх

Хомакс
120ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

PANASONIC Штекер м1 оптима wвтт1211-9wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
2ZUFCWS0GA

EAN /   код

EAN /   код
ANJEDFAGP9
120ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Штекер м1 оптима wвтт1211-9wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
2ZUFCWS0GA

EAN /   код

EAN /   код
ANJEDFAGP9
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.