Selected image for PANASONIC Штекер м2 оптима wвтт2212-9wх

PANASONIC Штекер м2 оптима wвтт2212-9wх

Хомакс
130ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

PANASONIC Штекер м2 оптима wвтт2212-9wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
7YVFCBM0SX

EAN /   код

EAN /   код
AN9EDFADAR
130ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Штекер м2 оптима wвтт2212-9wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
7YVFCBM0SX

EAN /   код

EAN /   код
AN9EDFADAR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.