Selected image for PANASONIC Штекер обичен 1/1 меридиан wмтц0202-2wх

PANASONIC Штекер обичен 1/1 меридиан wмтц0202-2wх

Хомакс
130ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

PANASONIC Штекер обичен 1/1 меридиан wмтц0202-2wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
A8VFCNTF0K

EAN /   код

EAN /   код
ANI7DFA2LI
130ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Штекер обичен 1/1 меридиан wмтц0202-2wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
A8VFCNTF0K

EAN /   код

EAN /   код
ANI7DFA2LI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.