Selected image for PANASONIC Штекер со капак м2 оптима wвтт2210-9wх

PANASONIC Штекер со капак м2 оптима wвтт2210-9wх

Хомакс
180ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

PANASONIC Штекер со капак м2 оптима wвтт2210-9wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
6EVFCWKJUI

EAN /   код

EAN /   код
ANSFDFAGMA
180ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Штекер со капак м2 оптима wвтт2210-9wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
6EVFCWKJUI

EAN /   код

EAN /   код
ANSFDFAGMA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.