Selected image for PANASONIC Штекер со капак меридиан wмтц0210-2wх

PANASONIC Штекер со капак меридиан wмтц0210-2wх

160ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

PANASONIC Штекер со капак меридиан wмтц0210-2wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
A2VFCME7JP

EAN /   код

EAN /   код
ANN7DFA80M
160ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Штекер со капак меридиан wмтц0210-2wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
A2VFCME7JP

EAN /   код

EAN /   код
ANN7DFA80M
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.