Slike PASABAHCE Стаклен сталак за торта
Slike PASABAHCE Стаклен сталак за торта
Slike PASABAHCE Стаклен сталак за торта
Slike PASABAHCE Стаклен сталак за торта
Slike PASABAHCE Стаклен сталак за торта
Slike PASABAHCE Стаклен сталак за торта
Slike PASABAHCE Стаклен сталак за торта
Slike PASABAHCE Стаклен сталак за торта

PASABAHCE Стаклен сталак за торта

Vision Centar Gostivar
599ДЕН

Боја:Транспарентна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклен сталак за торта Дијаметар 32цм
Димензии: Висина 12,5cm x дијаметар 32cm
Боја: Транспарентна
Материјал: Стакло

Спецификации

Бренд
PASABAHCE

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна
Големина
D32cmxH26cm
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
LUYS7ZBD6V

EAN /   код

EAN /   код
8693357177727
599ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклен сталак за торта Дијаметар 32цм
Димензии: Висина 12,5cm x дијаметар 32cm
Боја: Транспарентна
Материјал: Стакло

Спецификации

Бренд
PASABAHCE

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна
Големина
D32cmxH26cm
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
LUYS7ZBD6V

EAN /   код

EAN /   код
8693357177727
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.