0 thumbnail image for ПАТИКИ PRISTON
1 thumbnail image for ПАТИКИ PRISTON
2 thumbnail image for ПАТИКИ PRISTON
3 thumbnail image for ПАТИКИ PRISTON
4 thumbnail image for ПАТИКИ PRISTON
5 thumbnail image for ПАТИКИ PRISTON
Selected image for ПАТИКИ PRISTON
Selected image for ПАТИКИ PRISTON
Selected image for ПАТИКИ PRISTON
Selected image for ПАТИКИ PRISTON
Selected image for ПАТИКИ PRISTON
Selected image for ПАТИКИ PRISTON

ПАТИКИ PRISTON

D Sport
3.499 ДЕНЗаштеда 1.050 ДЕН
2.449ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Окер

Големина

Опис на производот

Длабоки патики машки Lifestyle

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Окер
Сезона
Пролет-Есен
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
2JQNVCQORQ

EAN /   код

EAN /   код
2000018891957
3.499 ДЕНЗаштеда 1.050 ДЕН
2.449ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Длабоки патики машки Lifestyle

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Окер
Сезона
Пролет-Есен
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
2JQNVCQORQ

EAN /   код

EAN /   код
2000018891957
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.