0 thumbnail image for Патики за девојки PUMA Carina 2.0 MID PS Бела
1 thumbnail image for Патики за девојки PUMA Carina 2.0 MID PS Бела
2 thumbnail image for Патики за девојки PUMA Carina 2.0 MID PS Бела
3 thumbnail image for Патики за девојки PUMA Carina 2.0 MID PS Бела
4 thumbnail image for Патики за девојки PUMA Carina 2.0 MID PS Бела
Selected image for Патики за девојки PUMA Carina 2.0 MID PS Бела
Selected image for Патики за девојки PUMA Carina 2.0 MID PS Бела
Selected image for Патики за девојки PUMA Carina 2.0 MID PS Бела
Selected image for Патики за девојки PUMA Carina 2.0 MID PS Бела
Selected image for Патики за девојки PUMA Carina 2.0 MID PS Бела

Патики за девојки PUMA Carina 2.0 MID PS Бела

D Sport
3.399 ДЕНЗаштеда 1.360 ДЕН
2.039ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Овој модел на патики ќе ви овозможи удобни чекори, ќе зрачите со самодоверба и ќе имате целосно чувство на среќа каде и да одите. Тие претставуваат класични урбани детски патики со длабок модел кој одговара со секое парче облека. Детските патики имаат класичен дизајн со мек кожен горен дел кој ќе додаде удобност во вашето секојдневие. Прицврстувањето на врвките и дополнителното велкро на самиот врв со популарното лого на брендот ќе ве направат уникатни и модерни.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Земја на потекло
Кина
Големина
2.5
Материјал
Синтетика, гума

Ананас ID

Шифра на производот
SLBVRG45WT

EAN /   код

EAN /   код
4065449353403
3.399 ДЕНЗаштеда 1.360 ДЕН
2.039ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Овој модел на патики ќе ви овозможи удобни чекори, ќе зрачите со самодоверба и ќе имате целосно чувство на среќа каде и да одите. Тие претставуваат класични урбани детски патики со длабок модел кој одговара со секое парче облека. Детските патики имаат класичен дизајн со мек кожен горен дел кој ќе додаде удобност во вашето секојдневие. Прицврстувањето на врвките и дополнителното велкро на самиот врв со популарното лого на брендот ќе ве направат уникатни и модерни.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Земја на потекло
Кина
Големина
2.5
Материјал
Синтетика, гума

Ананас ID

Шифра на производот
SLBVRG45WT

EAN /   код

EAN /   код
4065449353403
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.