0 thumbnail image for PENTI Детски Хулахопки Mikro 40
1 thumbnail image for PENTI Детски Хулахопки Mikro 40
Selected image for PENTI Детски Хулахопки Mikro 40
Selected image for PENTI Детски Хулахопки Mikro 40

PENTI Детски Хулахопки Mikro 40

160ДЕН

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

Penti детски хулахопки Mikro 40

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
5

Ананас ID

Шифра на производот
DXWDCVLD52

EAN /   код

EAN /   код
8684174457055
160ДЕН

Опис на производот

Penti детски хулахопки Mikro 40

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
5

Ананас ID

Шифра на производот
DXWDCVLD52

EAN /   код

EAN /   код
8684174457055
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.