0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење balera v ring bottom
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење balera v ring bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење balera v ring bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење balera v ring bottom

PENTI Женски долен дел костим за капење balera v ring bottom

655 ДЕНЗаштеда 66 ДЕН
590ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Balera V Ring Bottom

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
PW300Q1DRF

EAN /   код

EAN /   код
6300670860190
655 ДЕНЗаштеда 66 ДЕН
590ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Balera V Ring Bottom

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
PW300Q1DRF

EAN /   код

EAN /   код
6300670860190
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.