Selected image for PENTI Женски Долен Дел Костим За Капење BASIC BIKINI BOTTOM

PENTI Женски Долен Дел Костим За Капење BASIC BIKINI BOTTOM

623ДЕН

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC BIKINI BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
DLIXCDK1DE

EAN /   код

EAN /   код
6300671131497
623ДЕН

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC BIKINI BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
DLIXCDK1DE

EAN /   код

EAN /   код
6300671131497
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.