0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic cover bottom
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic cover bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic cover bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic cover bottom

PENTI Женски долен дел костим за капење basic cover bottom

623 ДЕНЗаштеда 93 ДЕН
530ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC COVER BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
38
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
ZUZXWS7JNH

EAN /   код

EAN /   код
6300670733951
623 ДЕНЗаштеда 93 ДЕН
530ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC COVER BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
38
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
ZUZXWS7JNH

EAN /   код

EAN /   код
6300670733951
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.