Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Basic Fril

PENTI Женски долен дел костим за капење Basic Fril

1.250ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Basic Fril

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
T76RMR3KJG

EAN /   код

EAN /   код
6300670447650
1.250ДЕН

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Basic Fril

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
T76RMR3KJG

EAN /   код

EAN /   код
6300670447650
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.