0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic high ruffle bottom
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic high ruffle bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic high ruffle bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic high ruffle bottom

PENTI Женски долен дел костим за капење basic high ruffle bottom

1.190 ДЕНЗаштеда 179 ДЕН
1.012ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC HIGH RUFFLE BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
R090099HYN

EAN /   код

EAN /   код
6300670757094
1.190 ДЕНЗаштеда 179 ДЕН
1.012ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC HIGH RUFFLE BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
R090099HYN

EAN /   код

EAN /   код
6300670757094
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.