0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic high ruffle bottom
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic high ruffle bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic high ruffle bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic high ruffle bottom

PENTI Женски долен дел костим за капење basic high ruffle bottom

1.190ДЕН

Боја:Циклама

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC HIGH RUFFLE BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Циклама
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
JA001EE1FM

EAN /   код

EAN /   код
6300670406473
1.190ДЕН

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC HIGH RUFFLE BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Циклама
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
JA001EE1FM

EAN /   код

EAN /   код
6300670406473
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.