0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење Basic Macrame
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење Basic Macrame
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Basic Macrame
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Basic Macrame

PENTI Женски долен дел костим за капење Basic Macrame

990 ДЕНЗаштеда 99 ДЕН
891ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Basic Macrame

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
1CCRMXBCA9

EAN /   код

EAN /   код
6300670401737
990 ДЕНЗаштеда 99 ДЕН
891ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Basic Macrame

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
1CCRMXBCA9

EAN /   код

EAN /   код
6300670401737
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.