0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic ring bottom
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic ring bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic ring bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic ring bottom

PENTI Женски долен дел костим за капење basic ring bottom

774ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC RING BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
5KAYWCOS01

EAN /   код

EAN /   код
6300250194028
774ДЕН

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC RING BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
36
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
5KAYWCOS01

EAN /   код

EAN /   код
6300250194028
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.