0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic slip bottom
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic slip bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic slip bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic slip bottom

PENTI Женски долен дел костим за капење basic slip bottom

Sara Fashion
790ДЕН

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC SLIP BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
BV80088K6G

EAN /   код

EAN /   код
6300670736600
790ДЕН

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC SLIP BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
BV80088K6G

EAN /   код

EAN /   код
6300670736600
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.