0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic string bottom
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic string bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic string bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic string bottom

PENTI Женски долен дел костим за капење basic string bottom

495 ДЕНЗаштеда 74 ДЕН
421ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC STRING BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
34
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
GM001L2QOU

EAN /   код

EAN /   код
6300670846859
495 ДЕНЗаштеда 74 ДЕН
421ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење BASIC STRING BOTTOM

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
34
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
GM001L2QOU

EAN /   код

EAN /   код
6300670846859
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.