0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic super frill bikini bottom
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic super frill bikini bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic super frill bikini bottom
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење basic super frill bikini bottom

PENTI Женски долен дел костим за капење basic super frill bikini bottom

625 ДЕНЗаштеда 94 ДЕН
531ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Basic Super Frill Bikini Bottom

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
0F200GJN1H

EAN /   код

EAN /   код
6300670818375
625 ДЕНЗаштеда 94 ДЕН
531ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Basic Super Frill Bikini Bottom

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
0F200GJN1H

EAN /   код

EAN /   код
6300670818375
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.