0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење Brisha Side
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење Brisha Side
2 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење Brisha Side
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Brisha Side
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Brisha Side
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Brisha Side

PENTI Женски долен дел костим за капење Brisha Side

399ДЕН

Боја:Беж

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Brisha Side

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
V7IRML8VH4

EAN /   код

EAN /   код
6300670062372
399ДЕН

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Brisha Side

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
V7IRML8VH4

EAN /   код

EAN /   код
6300670062372
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.