0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење Desert Sun Side
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење Desert Sun Side
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Desert Sun Side
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Desert Sun Side

PENTI Женски долен дел костим за капење Desert Sun Side

449ДЕН

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Desert Sun Side

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
M57RM31A9K

EAN /   код

EAN /   код
6300670491387
449ДЕН

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Desert Sun Side

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
M57RM31A9K

EAN /   код

EAN /   код
6300670491387
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.