0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење Ines Hipkini
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење Ines Hipkini
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Ines Hipkini
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Ines Hipkini

PENTI Женски долен дел костим за капење Ines Hipkini

499 ДЕНЗаштеда 75 ДЕН
424ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Ines Hipkini

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
TZCRMDQH68

EAN /   код

EAN /   код
6300670238449
499 ДЕНЗаштеда 75 ДЕН
424ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Ines Hipkini

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
TZCRMDQH68

EAN /   код

EAN /   код
6300670238449
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.