0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење Mykonos Wrap
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење Mykonos Wrap
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Mykonos Wrap
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Mykonos Wrap

PENTI Женски долен дел костим за капење Mykonos Wrap

599 ДЕНЗаштеда 90 ДЕН
509ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Mykonos Wrap

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
NZBRM6JD5S

EAN /   код

EAN /   код
6300670234755
599 ДЕНЗаштеда 90 ДЕН
509ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Mykonos Wrap

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
NZBRM6JD5S

EAN /   код

EAN /   код
6300670234755
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.